СТАТТІ

Гіпсова ліпнина

ВІДКРИТИ КАТАЛОГ 

Алавастр, алабастр (грец. - alabastros): назва мінералу (діаквасульфату кальцію) яким ми користуємося в наші дні. Алавастр згадується в Євангелії про те, як жінка помазала Господа миром (Мф. 26:6), в давнину - висока посудина без ручок, що виготовлювалася з гіпсу (звідси й назва), алябастрова пляшечка (алавастр - дрібнозернистий гіпс).

 

Гіпс є екологічно чистим кращим природним матеріалом, слугуючим основою для декоративної гіпсової ліпнини. Гіпсова ліпнина шанована безліччю майстрів у всьому світі. Саме гіпс дозволяє втілити в скульптурі всю багатогранність і тонкість людських почуттів. Гіпсової ліпнині немає рівних у здатності художньо збагатити декорування інтер'єру та екстер'єру.

Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість різноманітних варіантів декорування інтер'єру
- Від гіпсової ліпнини до імітації ліпнини з полиуритану і дешевого пінополістиролу.


    Особливістю ліпного декору є можливість його використання в будь-якій частині інтер'єру і екстер'єру квартири або будинку. Ліпниною можна обрамляти віконні та дверні прорізи, арки, дзеркала та картини, прикрашати стіни, стелі. Ліпні елементи декору повинні гармоніювати зі стінами, підлогою, меблями. Так що має сенс всі прикраси у вигляді ліпнини погоджувати з професійним декоратором, завдання якого створити єдиний комфортний простір. Але й самостійно займатися ліпним декором - дуже захоплююче, звичайно, при наявності певного смаку та вміння створювати розкішну гармонію.

   В даний час спостерігається нова хвиля активного відродження архітектурних традицій щодо використання ліпного декору в будівництві і обробці будівель і приміщень зустрічається все частіше. Із застосуванням ліпного декору можуть бути реалізовані самі різні архітектурні проекти. В останні десятиліття лепніна зуміла увійти в сучасне житло. Сучасними дизайнерами і архітекторами застосовується ліпний декор всіх стилів: від бароко і класицизму до модерна.

    Грамотно підібраний ліпний декор збагачує і перетворює весь художньо-пластичний лад інтер'єру, надає йому будь-які відтінки емоцій: від урочистого настрою і святкової пишноти до манірної строгості і аристократичної чистоти архітектурних ліній.

    Безмежні можливості відкриваються після монтажу - ліпні елементи можна фарбувати і тонувати під дерево, під слонову кістку, під мармур, під камінь, повністю або частково покривати позолотою. Актуально досягати різних ефектів: старіння і потертості («вінтаж»), «кракелюр», імітувати постарене срібло, золото, бронзу з патиною. Елементи сучасного інтер'єру можна зробити кольоровими і навіть строкатими (поп-дизайн).

    «Алаваст», що спеціалізується на виготовленні та встановленні гіпсової ліпнини, рада запропонувати вам безліч елементів ліпного декору, таких як стельові розетки, карнизи, молдинги, полиці, декоративні світильники, консолі, елементи оформлення дверних прорізів, вікон і камінів, куполи, ніші, декоративні панно, колони і напівколони, пілястри, орнаменти і т.д.

    Ви можете переконатися в якості і витонченості даного виду обробки, а також уявити, наскільки вдало той чи інший вид ліпнини з гіпсу буде виглядати у вашому інтер'єрі. На сайті ви можете подивитися фото наших робіт та оцінити їх якість і професійність виконання.

    Крім виробництва, ми здійснюємо монтаж ліпнини з гіпсу швидко і професійно. Завдяки нашому ліпному декору будь-який інтер'єр повністю перетвориться, стане елегантним, вишуканим.

    Якщо вам знадобиться консультація спеціалістів, ми з радістю відповімо на всі питання.

    Ціни на нашу продукцію розраховуються в залежності від складності та обсягу, а також передбачена система знижок.