ПРОДУКЦІЯ

Виробництво гіпсової ліпнини - досить складний процес, з технологічної точки зору. Здійснюється він у декілька основних етапів. Спочатку виготовляється модель майбутнього елемента ліпнини. При цьому застосовують м'які податливі матеріали, такі як глина і пластилін, здатні з легкістю приймати потрібну форму і утримувати її. Потім відбувається формовка, що дозволяє отримати точний рельєф майбутньої моделі. На даному етапі важливо заздалегідь перевірити відсутність можливих дефектів, тому що в противному випадку модель буде неточною. На останньому етапі готова форма заповнюється гіпсом.
Виробництво гіпсу - це процес термічної обробки природного гіпсового каменю. Його обпалюють, а потім цей камінь перемелюють в порошок і залежно від помелу гіпс поділяють на групи: грубий, середній і тонкий помел.

Будівельний гіпс поділяють за термінами його схоплювання.
А - бистросхвативающійся гіпс (початок схоплювання 2 хвилини, кінець - не пізніше 15 хвилин)
Б - нормально схоплюються (початок схоплювання 6 хвилин, кінець - не пізніше 30 хвилин)
В - повільно схоплюються (початок схоплювання не раніше 20 хвилин, кінець схоплювання не нормується)

Г - Міцність гіпсу визначається 12 марками на стиск.
Це: Г-2, Г-3, Г-4, Г-5, Г-6, Г-7, Г-10, Г-13, Г-16, Г-19, Г-22 і Г-25. Де цифра означає межа міцності на стиск - 1 МПа (10кг/см2)

Іншими словами приміром гіпс г-16 - його міцність становить 16 МПа

Для ліпни з гіпсу використовують в основному гіпс марок Г-5 - Г-10.
Гіпс - це в'язка речовина, яка розширюється і нагрівається при твердінні. У ліпних роботах розширення гіпсу є позитивною властивістю, так як при цьому він проникає в найдрібніші рельєфи форми.

ВІДКРИТИ КАТАЛОГ